KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13546145
nr 1354 6145
Edit Gustafson
(1886-1968), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 45x37 cm
Edit Gustafson, svensk målare född 1886 i Uppsala, död 1968.
måndag 19 oktober 2020
kl 20:38:12
Edit Gustafson
Läs mer om Edit Gustafson